O nás

Safety Step bola založená v Aucklande na Novom Zélande v roku 1993 a je súkromne vlastnená a riadená rodinou Steva a Christiny Quinnových.

Z malej lokálnej firmy sa stala medzinárodnou exportnou spoločnosťou, ktorá ovplyvnila mnohé zmeny v odvetví bezpečnostných produktov. Čo sa však nezmenilo, sú základné hodnoty kvality a spoľahlivosti, ktoré využívajú zákazníci Safety Step už dve desaťročia.

Stane sa niečo zvláštne, keď podnik zostane aj po rokoch v rukách pôvodných účastníkov, ktorí po dlhé roky tvrdo pracovali na každej možnej úlohe: dochádza k inovácii produktov, dolaďuje sa marketing a osobný predaj a pracuje sa dlho do noci, aby sa produkty mohli ráno nainštalovať.

Záruky naozaj niečo znamenajú, keď sú produkty ponúkané a podporované s osobnou skúsenosťou z každej oblasti odvetvia po mnoho rokov.

Zachovanie tejto kultúry excelentnosti a spoľahlivosti v rastúcom medzinárodnom obchode bolo pozorne riadené a veľkou pomocou bol aj najstarší syn Steva a Chrtistiny, James Quinn, ktorý sa chopil výrobného procesu spoločnosti. Každý produkt Safety Step sa vyrába manuálne, nie strojovo, a James má veľké zanietenie v tom, aby výrobný tím vyrobil každý kus bezchybne.

Pôvodne sa Safety Step rozširoval v rámci Nového Zélandu, kde sa pomerne rýchlo stal dominantným výrobcom protišmykových produktov, ale zvýšený dopyt na medzinárodných trhoch viedol k presunu prevádzky do Austrálie, kde dnes Safety Step sídli v idylickom prostredí vidieka Nového Južného Walesu.

S distribútormi v 13 krajinách sveta sa Safety Step stal dobre rozoznateľným po celej planéte, vedúcim expertom v ponuke vysoko kvalitných bezpečnostných produktov pre chodcov a systémov, ktoré kombinujú najnovšie inovácie v protišmykovom priemysle so schopnosťou žiariť v tme.

Jednoducho povedané, máme znalosti a produkty, ktoré vám pomôžu implementovať kompletný bezpečnostný systém, ktorý minimalizuje úrazy spôsobené pádom a napomáha rýchlej a usporiadanej evakuácii osôb v normálnych aj v núdzových podmienkach. Dávame vám na to našu osobnú záruku.

Copyright Safety Step International © 2000 - 2011 All Rights Reserved