Schodová reklama - Adverstep

Schodová reklama

Jedinečný a patentovaný – nový na trhu – Adverstep. Môžete zmeniť vaše obyčajné schody na výnimočné multifunkčné interiérové priestory.

Zoberte jednoduchý funkčný priestor a vytvorte atraktívne, príjem generujúce vystupovanie, zatiaľ čo vaše schody budú bezpečne protišmykové, spolu so 100% spoľahlivým označením únikovej cesty, ktoré žiari v tme.

Výhody

  • Vysoko účinnú protišmykovú ochranu až po okraj schodu.
  • Výkonné žiarenie v tme v prípade núdze, označenie každého schodu.
  • Možnosť zmeniť celé vaše schodište na reklamný billboard.
  • Generovanie príjmu v priestore, ktorý doteraz vytváral len náklady.
  • Znížené opotrebovanie schodov, ušetrenie nákladov na údržbu.

Adverstep je permanentne prichytená schodová hrana, ktorá má aj odnímateľnú zvislú časť, na ktorej sa nachádza reklamná tlač. Reklama sa ľahko a rýchlo vymieňa bez akéhokoľvek lepenia alebo skrutkovania a umožní vám využiť nevyužité priestory na otvorenie úplne nových možností marketingovej komunikácie, s prekvapujúcim účinkom.

Je navrhnutý tak, aby ponúkol reklamným pracovníkom nové neobyčajné médium na vytváranie odkazov na schodištiach v obchodných domoch, letiskách, železničných staniciach, štadiónoch a na všetkých ostatných miestach kde by ste našli schody.

Inštalácia

Adverstep sa inštaluje kombináciou účinného a permanentného uretánového tmelového lepidla a skrutiek, vertikálnym aj horizontálnym upevnením. Odporúčame rýchlo schnúce penové uretánové lepidlo. Spodná strana vrchnej platne Adverstepu je jemne profilovaná, tak aby s týmto silným lepidlom dobre spolupracovala.

Umiestnenie reklamy

Predná priehľadná plastová (PET) časť sa ľahko odníma nadvihnutím a potiahnutím. Vytlačenú reklamu je možné umiestniť priamo na tento odnímateľný kryt, kde bude chránená pred poškodením a zašpinením. Takisto je možné vytlačiť reklamu aj na tvrdý papier a ten umiestniť za priehľadný kryt.

Adverstep významne zlepší bezpečnosť a zároveň efektívne využije vašu budovu k vášmu prospechu a toku príjmov. Kapitálové vylepšenia v rámci vašej budovy a zvýšené tržby, to dáva zmysel!

Hliníkové profily sú štandardne dodávané s robustným a ľahko udržiavateľným anodizovaným finišom. Farba tohto finišu je „prirodzená“. Niekedy sa nazýva aj „jasný kovový finiš“. Bezpečnostné protišmykové vložky sa dodávajú v čiernej alebo žltej farbe. Žiariaci pás GlowStrip je na dennom svetle zeleno-žltý, v tme žiari na zeleno.

Copyright Safety Step International © 2000 - 2011 All Rights Reserved