Evakuácia pomocou prvkov žiariacich v tme

V tme žiariaca evakuácia Safety Step

Keď zlyhá osvetlenie, alebo prevládnu podmienky núdze, nájsť správnu a rýchlu cestu von z budovy je veľmi dôležité. Priemyselné protišmykové produkty Safety Step môžu mať rozhodujúcu úlohu pri bezpečnej evakuácii, zahrnutím technológie veľmi silného žiarenia v tme.

Vaše Safety Step protišmykové schodové hrany a vaše protišmykové rebríkové kryty môžu plniť dvojakú úlohu, protišmykovú a navádzaciu, zahrnutím zabudovaného a samonabíjacieho prvku so schopnosťou žiariť v tme.

Žiarenie v tme

Fotoluminescentné prvky sú osadené do FRP materiálu. Žiariace prvky sú netoxické, nerádioaktívne a majú nekonečnú nabíjaciu životnosť. V aktívnom režime vyžarujú zelenožlté svetlo a žiaria mnoho hodín bez opätovného vystavenia sa svetlu.

Žiariace priemyselné produkty sa nabíjajú absorbovaním svetla z akéhokoľvek zdroja a sú plne nabité za 5 až 10 minút, v závislosti od intenzity a typu svetla. Čím vyššia úroveň UV žiarenia pôsobí, tým je žiarenie jasnejšie. Sodíkový výpar a červené svetlo neaktivujú žiadne žiarenie.

Žiariace kryty rámp

Priemyselné protišmykové kryty rámp môžu byť tiež vybavené žiariacimi prvkami, napríklad okrajovými pásmi, alebo môžete zvoliť aj smerové symboly vsadené do povrchu krytov so supervýkonným žiariacim účinkom. To vám umožní vyznačiť kritické informácie o únikovej ceste, indikátory umiestnenia bezpečnostného vybavenia objektu a bezpečnostné odkazy priamo na protišmykových krytoch.

Integrujte bezpečnostné značky na vašich stenách a dverách s rovnako výkonnými značkami na podlahe.

Technické informácie

Všetky technické a doplnkové informácie si môžete stiahnuť vo formáte .pdf

Stiahnuť brožúru

Copyright Safety Step International © 2000 - 2011 All Rights Reserved